X
Kosár
0 Termék
0 Ft

Új, csomagolássérült, szépséghibás termékek kiárusítása, akár 3 év garanciával.

Munkatársat keresünk 2022

A GRX Electro Outlet Budapest XI. kerületi üzletébe munkatársakat keresünk az alábbi poziciókba:

Ha kedvet érzel ahhoz, hogy csatlakozz a GRX Electro Outlet fiatal csapatához, küldj egy fényképpel ellátott önéletrajzot a jobgrx@gmail.com email címre vagy keresd Tátrai Rolandot a 06202657955 -ös mobilszámon.

Műszaki eladót keresünk!

A mindenre megtanítunk, lényeg, hogy motivált legyél.
• Mindenre megtanítunk, így akkor is várjuk a jelentkezésed, ha még nem szereztél tapasztalatot, de érdekel az értékesítés!

❓Mik lesznek a feladataid?
• Aktív értékesítés, vásárlók igényeinek felmérése, szakszerű tájékoztatása
• Megrendelések kezelése, telefonos ügyfélkommunikáció
• Futározni való csomagok összekészítése
• Leltározás
• Kollégák munkájának segítése
• Egyéb, a működést segítő kisebb feladatok
❗️Milyen tulajdonságok kell, hogy meglegyenek benned?
• Jó szóbeli kommunikációs képesség
• Kezdeményező, pozitív, energikus, dinamikus személyiség
• Kapcsolatteremtő- és problémamegoldó készség
• Ügyfélközpontú gondolkodás
✅Mit nyújtunk?
• Nettó 300e ft-os munkabér már a próbaidőd alatt is, próbaidő után jutalék
• Sikeres, biztos, stabil munkahely
• Fejlődési és tanulási lehetőség
• Normális, korrekt fizetés, kimagasló eladói jövedelem
• Azonnali munkakezdés

Hírlevél

X

Feliratkozás hírlevélre